MPLAD15KP24AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP24AE3
JLCPCB Part #
C2630524
Description
-55℃~+150℃ 15kW 24V 26.7V 38.9V 384A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS