MPLAD15KP60AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP60AE3
JLCPCB Part #
C2630516
Description
-55℃~+150℃ 156A 15kW 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS