MPLAD15KP45CAE3
MFR.Part #
MPLAD15KP45CAE3
JLCPCB Part #
C3698802
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 207A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS