APT35GA90BD15
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT35GA90BD15
JLCPCB Part #
C17397375
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 104ns 12ns 290W 3.1V@15V,18A 63A 84nC 900V PT (Punch-Through) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS