SMCJ33AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ33AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447789
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS