MPLAD15KP28AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP28AE3
JLCPCB Part #
C2630519
Description
-55℃~+150℃ 15kW 28V 31.1V 330A 45.5V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS