MPLAD15KP200CA
MFR.Part #
MPLAD15KP200CA
JLCPCB Part #
C2630300
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 200V 222V 322V 47A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)