MXPLAD36KP16CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP16CA
JLCPCB Part #
C2632920
Description
-55℃~+150℃ 1.324kA 16V 17.8V 27.2V 36kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS