MCP1318T-46LE/OT
MFR.Part #
MCP1318T-46LE/OT
JLCPCB Part #
C61184
Description
-40℃~+125℃ 1 1V~5.5V 200ms 4.6V Active Low Push-pull Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS