MPLAD15KP150A
MFR.Part #
MPLAD15KP150A
JLCPCB Part #
C2629073
Description
-55℃~+150℃ 10uA 150V 15kW 167V 243V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)