MPLAD15KP13CA
MFR.Part #
MPLAD15KP13CA
JLCPCB Part #
C2630417
Description
10uA 13V 14.4V 15kW 21.5V 696A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)