MPLAD15KP18CA
MFR.Part #
MPLAD15KP18CA
JLCPCB Part #
C2630186
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 18V 20V 29.2V 516A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)