MPLAD15KP12CAE3
MFR.Part #
MPLAD15KP12CAE3
JLCPCB Part #
C2630431
Description
-55℃~+150℃ 10uA 12V 13.3V 15kW 19.9V 753A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS