MPLAD15KP12AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP12AE3
JLCPCB Part #
C2629192
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 15kW 19.9V 753A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS