MIC68200-1.8YML
MFR.Part #
MIC68200-1.8YML
JLCPCB Part #
C3745417
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V 1A 400mV@(1A) 5.5V Fixed Over Current Protection、Overheat protection Positive MLF-10(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS