MCP4632T-503E/MF
MFR.Part #
MCP4632T-503E/MF
JLCPCB Part #
C623625
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 129 2 2.5uA 200kHz 50kΩ 50ppm/℃ I2C Linear RAM ±20% DFN-10-EP(3x3) Digital Potentiometers ROHS