MCP4652T-103E/MF
MFR.Part #
MCP4652T-103E/MF
JLCPCB Part #
C623637
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10kΩ 1MHz 2 257 50ppm/℃ I2C Linear ±20% DFN-10-EP(3x3) Digital Potentiometers ROHS