MCP4652T-503E/MF
MFR.Part #
MCP4652T-503E/MF
JLCPCB Part #
C623640
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 2 200kHz 257 50kΩ 50ppm/℃ I2C Linear ±20% DFN-10-EP(3x3) Digital Potentiometers ROHS