MCP4451T-104E/ML
MFR.Part #
MCP4451T-104E/ML
JLCPCB Part #
C623574
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 100kΩ 15ppm/℃ 2.7V~5.5V 257 4 I2C Linear ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS