MCP4351T-104E/ML
MFR.Part #
MCP4351T-104E/ML
JLCPCB Part #
C623559
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 100kHz 100kΩ 257 4 50ppm/℃ Linear SPI ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS