MCP4451T-503E/ML
MFR.Part #
MCP4451T-503E/ML
JLCPCB Part #
C623576
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 15ppm/℃ 2.7V~5.5V 200kHz 257 4 50kΩ I2C Linear ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS