MBR30200CTE3/TU
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MBR30200CTE3/TU
JLCPCB Part #
C7225005
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 15A 200V 275A 50uA@200V 900mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS