SDT20B60VCT
MFR.Part #
SDT20B60VCT
JLCPCB Part #
C6294088
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@60V 10A 600mV@10A 60V TO-220AB Schottky Diodes ROHS