MASMLJ18CA/TR
MFR.Part #
MASMLJ18CA/TR
JLCPCB Part #
C2448662
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 102.8A 18V 20V 29.2V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS