MSMLJ60CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ60CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449212
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS