MASMLG120CAE3
MFR.Part #
MASMLG120CAE3
JLCPCB Part #
C3711422
Package
SMLG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 15.6A 193V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)