MASMCJLCE90AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE90AE3
JLCPCB Part #
C2626395
Description
1.5kW 10.3A 100V 146V 5uA 90V 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)