PIC32MX230F128HT-50I/MR
MFR.Part #
PIC32MX230F128HT-50I/MR
JLCPCB Part #
C624573
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 49 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS