MASMCJLCE33A
MFR.Part #
MASMCJLCE33A
JLCPCB Part #
C2626587
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 28.1A 33V 36.7V 53.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)