MXPLAD30KP180A
MFR.Part #
MXPLAD30KP180A
JLCPCB Part #
C2632700
Description
-55℃~+150℃ 104A 180V 200V 291V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS