MASMCJLCE13AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE13AE3
JLCPCB Part #
C2626455
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 13V 14.4V 21.5V 5uA 70A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)