JAN1N5416
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JAN1N5416
JLCPCB Part #
C17189072
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 100V 150ns 1uA@100V 3A Plugin Switching Diodes ROHS