MASMCJLCE13A/TR
MFR.Part #
MASMCJLCE13A/TR
JLCPCB Part #
C2448828
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 70A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS