MSMCJ58CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCJ58CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449676
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 16A 58V 64.4V 93.6V TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS