MASMCJLCE15A/TR
MFR.Part #
MASMCJLCE15A/TR
JLCPCB Part #
C2448826
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15V 16.7V 24.4V 61A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS