MASMCGLCE45AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE45AE3
JLCPCB Part #
C2626469
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 20.6A 45V 50V 5uA 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)