MASMCG20CAE3
MFR.Part #
MASMCG20CAE3
JLCPCB Part #
C2629775
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)