MXSMCGLCE130A
MFR.Part #
MXSMCGLCE130A
JLCPCB Part #
C2629885
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 209V 5uA 7.2A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS