MASMBG20AE3
MFR.Part #
MASMBG20AE3
JLCPCB Part #
C2627315
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 18.5A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)