MLCE33A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MLCE33A/TR
JLCPCB Part #
C17504047
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
1.5kW@10/1000us 100pF 28.1A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)