MXLSMBG85AE3
MFR.Part #
MXLSMBG85AE3
JLCPCB Part #
C2626374
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 137V 4.4A 600W 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS