MAPLAD7.5KP43CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP43CA
JLCPCB Part #
C2626963
Description
-55℃~+150℃ 10uA 43V 47.8V 69.4V 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)