MART100KP350A
MFR.Part #
MART100KP350A
JLCPCB Part #
C2634168
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 145A 350V 389V 690V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)