MX15KP200CAE3
MFR.Part #
MX15KP200CAE3
JLCPCB Part #
C2630843
Package
DO-204AR
Description
15kW 200V 222V 322V 47A TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS