5KP14CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP14CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448200
Package
P600
Description
14V 15.6V 216A 23.2V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS