MART100KP180CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP180CA
JLCPCB Part #
C2634255
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 180V 200V 354V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)