MRT130KP275CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT130KP275CA
JLCPCB Part #
C3712599
Package
DO-204AR
Description
-55℃~+150℃ 130kW 275V 292A 300V 445V 5uA Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)