MART100KP180A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP180A
JLCPCB Part #
C3704875
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 180V 200V 283A 354V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)