MART100KP120A
MFR.Part #
MART100KP120A
JLCPCB Part #
C2634386
Description
-65℃~+150℃ 100kW 120V 133V 235V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)