MART100KP102A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP102A
JLCPCB Part #
C20473037
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/6.9us 102V 10uA 113.9V 198V 487A@6.4/69us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS